Презентації підручників для 2 класу «Мистецтво»

30 січня 2024 року виповнюється 94 роки з Дня народження талановитого письменника Всеволода Нестайка, який народився в місті Бердичеві на Житомирщині. При згадці імені Всеволода Нестайка багато хто мимоволі і посміхається. Дорослі згадують дитинство, а саме відомий твір: “Тореадори з Васюківки”, який був написаний в період 1963-1970 рр. А діти тут же називають твори: “В країні сонячних зайчиків” та “Дивовижні пригоди в лісовій школі”. Книги Нестайка перекладені 20 мовами. Його твори повні щирості і мудрості. В них розповідається про найважливіше, що вважається головним в усі часи – дружбу, справедливість і добро. У фонді нашої бібліотеки ви можете ознайомитися з багатьма творами видатного письменника.

6 вересня – День читання книг. Це свято покликане нагадати людям про важливість читання. Цей день створений, щоб підбадьорити тих, хто любить читати, або нагадати тим, кому такий процес зовсім не подобається.

Читання зменшує стрес. Британські вчені довели, що читання заспокоює краще, ніж прослуховування музики, прогулянка чи чашка гарячого чаю. Для того, аби зменшити стрес на 68% достатньо лише шести хвилин зосередженого читання.

Книги тренують мозок. Регулярне читання покращує пам’ять, розвиває логіку та збагачує уяву. Тож День читання книг запрошує взяти книжку і почати читати сьогодні і кожного дня хвилин 10-15 наприклад перед сном. І через 3-4 тижні ви вже в рядах книголюбів. Вітаємо вас, дорогі книголюби зі святом і бажаємо вам завжди захопливого читання.

В нашій ліцейній бібліотеці є активні читачі з 5-б класу: Яцковець Марійка, Бойко Софійка. 4-а клас : Каленська Таїса, Сидорчук Вікторія. 3-б : Кирильчук Богдана, Путій Іра.