Шкільні олімпіади 2022-2023 навчального року.

Головною нагородою для нашого ліцею є наші діти!
За період проходження міських Всеукраїнських учнівських олімпіад наші вихованці вибороли 41 призове місце. Таким чином посіли друге місце серед шести ліцеїв та чотирьох гімназій, які приймали участь.
Поліщук Анна, Максимець Ольга, Кузмінова Вікторія, Кулик Олександра, Вель Юлія, Гайдамака Даша, Бабич Артем, Баскаков Артем, Семенюк Іван, Ткачук кирило, Дацюк Діана, Томчук Дмитро, Підгорна Віолетта, Виничук Богдан, Кузьміна Софія, Бойко Юлія, Поліщук Ілля, Захлібна Ольга — учні, які відстоювали честь ліцею на місцевому рівні.
Одинадцять призових місць (І, ІІ, ІІІ) з різних предметів, а саме — Географія, Інформатика, Інформатика ІКТ, Правознавство, Фізика, Історія, Математика, Біологія, Хімія, Екологія, Українська мова й література здобула учениця 10-А класу — Підгорна Віолетта. ЇЇ цьогорічним досягненням стало не лише призові місця серед міських олімпіад, а і третє місце на обласних Всеукраїнських учнівських олімпіад по предмету історія.
Ще однією призеркою обласних олімпіад стала учениця 8-Б класу Поліщук Анна. Вона також посіла третє місце з української мови та літератури. На місцевих олімпіадах здобула І місце з  Українська мови й літератури.
Серед учасників 8-х класів примали участь:
Максимець Ольга посіла ІІ місце з Географії та ІІ місце з Фізики.
Кузмінова Вікторія зайняла ІІІ Місце з Історії.
Кулик Олександра посіла  І місце з Математики.
Вель Юлія отримала І-ІІ місце з Біології.
Гайдамака Даша отримала ІІІ місце з Хімії.
Серед учасників 9-х класів примали участь:
Дацюк Діана здобула ІІ місце з Трудового навчання.
Ткачук Кирило ІІІ-ІV місце з Трудового навчання.
Томчук Дмитро виборов І місце з  Англійської мови та ІІІ місце з Хімії.
Баскаков Артем  посів ІІ місце з Географії, І місце з Фізики,  І місце з Математики.
Бабич Артем посів ІІІ місце з  Інформатики та  І місце з  Інформатика ІКТ.
Семенюк Іван посів ІІІ місце з Біології.
Серед учасників 10-х класів примали участь:
Виничук Богдан посів ІІ місце з Англійської мови. Та вище зазначена Підгорна Віолетта.
Серед учасників 11-х класів примали участь:
Кузьміна Софія  ІІІ місце з Географії та ІІІ-ІV місце з  Українська мови й літератури.
Поліщук Ілля посів  І місце з  Інформатика ІКТ та ІІІ місце з Фізики.
Бойко Юлія отримала  ІІ місце з  Правознавства, ІІІ місце з  Історії,  І місце з Математики та ІІ місце з Англійської мови.
Захлібна Ольга отримала  ІІІ-ІV місце з Біології та ІІ місце з Екології.
Також хотілось би відмітити наших педагогів, які підготували учнів до місцевих олімпіад, це — Олійник А.Ю., Ковальчук В.А., Ковалюк Т.І., Солопій С.Ю., Донець Н.С., Мельник О.В., Мельник А.М., Маркіна Т.М., Очитко О.О., Мислива Т.В., Дубовчук Н.В., Коваленко І.С., Яблонська Л.О., Ляшук О.С., Кондратьєва Ю.В., Міщанчук Г.М., Бистрицька І.Д.
Та предметників, які готували учениць до  обласних Всеукраїнських учнівських олімпіад, це — Погоріла М.С. та Міщанчук Г.М.