У рамках ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) для середньої та старшої вікової групи 20-21 лютого 2024 року учні Андрушівського ліцею №1 взяли участь в обласному онлайн-конкурсі “Рятівник”.

Гра сприяє патріотичному та морально-етичному вихованню дітей, формує патріотичну свідомість та розвиває спортивно-оздоровчі навички

6 грудня учні Андрушівського ліцею №1 взяли участь в обласному онлайн-конкурсі «Впоряд» у рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» ( Джура ) для середньої та старшої вікових груп, присвяченого Дню Збройних Сил України. Слава Україні!!! Героям Слава!!!

2022-2023 навчальний рік

День захисників та захисниць України!

Сокіл «Джура» це не лише гра, для підростаючого покоління нашої держави, а і цільовий виховний процес, який своєю суттю наводить на патріотизм, зацікавленість у своїй культурі та народності!
            Старша ланка нашого ліцею взяла участь у грі. Діти приємно дивували не лише фізичними здібностями, а і обізнаністю у медицині, знанні культури, умінню влучно стріляти, презентувати свою культуру.
            Отож, від імені всього ліцею, ми б хотіли привітати всіх захисників України, які щодня роблять неймовірне та борються за нашу з вами перемогу! Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті! Дякуємо, підтримуємо та міцно обіймаємо!
Ми завжди поряд!
                                                                                        Слава Україні!
                                                                                        ГЕРОЯМ СЛАВА!

Рій "Нащадки козаків"

Рій "Слава Україні!"

Онлайн конкурс "Рятівник"

27.04 та 28.04 проходив обласний онлай конкурс “Рятівник” у рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької війсково-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”) середньї та старшої вікових груп.