ГОЛОДОМОР

24 листопада була проведена виховна година присв’ячена 90-роковинам Голодомору в Україні. Учні поклали квіти до пам’ятника жертвам Голодомору, дізналися про факти голодомору у нашій громаді, переглянули уривок з фільму “Ціна правди “, розповіли вірші, присв’ячені світлій пам’яті всіх невинних жертв.

ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

16 листопада була проведена виховна година з елементами тренінгу, присв’ячена міжнародному Дню Толерантності. Учні виконували цікаві завдання та вправи, обговорили цікаві життєві ситуації, що навчають бути толерантним по відношенню до оточуючих.

ДЕНЬ МИРУ

21 вересня була проведена виховна година присв’ячена Міжнародному Дню Миру. Учні обговорили актуальність цієї теми та виготовили символ миру у світі – білі голуби.

ВІДПОЧИНОК

4 жовтня було проведено екскурсію до осіннього лісу. Діти навчилися розводити багаття, готувати їжу на вогні, грали у рухливі ігри, відпочивали.