Хтось творить красу словом, хтось – звуком, а хтось – кольорами. Щороку другої неділі жовтня в Україні своє професійне свято відзначають «майстри пензля».

12 жовтня вчителем початкових класів Заблоцькою О.О.  в  Андрушівському ліцеї №1 було проведено виховну годину «Посвята в художники».  Під  чарівну мелодію  Ф. Шопена «Мелодія осені» учні  2 – А поринули у захоплюючий світ мистецтва.  Художник  Ковальчук В.А. розкрив секрети, які допомогли дітям поринути у світ малюнка. Майстер пензля  продемонстрував дітям  свої  роботи .

Учні із  цікавістю побували у  віртуальному  музеї  українських  художників. Організували свою  виставку робіт «Я – юний художник» . Школярі вправно  відповідали на  питання  вікторини по темі  та  будували  вежі  із  ЛЕГО.   Другокласників відзначили символічною медаллю «Юний художник » і провели урочисту церемонію посвяти в юні художники. Ольга  Заблоцька  створила атмосфера  тепла,  позитиву,  творчості та зуміла  запалити вогник  бажання у  дитячих серденьках. Художниками  можуть бути  не  всі, проте саме такі нетрадиційні  уроки мистецтва розкривають  наших маленьких українців.