Дорогі захисники, наші любі хлопці й дівчата! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України від учнів Андрушівського ліцею №1! Бажаємо вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі та віри у власні сили. Ми цінуємо вашу працьовитість, силу духу та відданість ідеалам незалежності. Ваша відданість та героїзм створюють міцний щит, який захищає нашу Батьківщину від будь-яких загроз. Ми пишаємось вами! Бережіть себе, наші герої! Нехай Господь оберігає вас.
Слава ЗСУ! Слава Україні!

Памʼятаємо, якою ціною…..

У цей надзвичайно важкий для України час, кожен у міру своїх сил і можливостей намагається бути корисним, чимось допомогти нашим воїнам. Учні 8-А класу Андрушівського ліцею №1 долучилися до акції “Зігріємо захисника”. Разом з класним керівником , Іриною Чернишовою, зібрали картонні коробки, бляшанки та кошти для окопних свічок, а також власноруч їх вчилися виготовляти та плести сітки.
Ми щиро вдячні ЗСУ за можливість навчатися під мирним небом!!! Разом ми сила!!! Наближаємо нашу перемогу разом!!!

ДЕНЬ ОСЕНІ для учнів 8-А класу Андрушівського ліцею №1, ПРОЙШОВ ФЕЄРИЧНО, НЕОРДИНАРНО, ШАЛЕНО ЗАХОПЛЮЮЧЕ, НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВО І ПРОСТО КОСМІЧНО..
       27 вересня учні вирушили у похід до лісу, де брали активну участь у квесті.
А ще ,усе це дійсво супроводжувалося смачним обідом та позитивною атмосферою, що завжди залишиться у їхніх серцях💙💛 ..

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Хто здоровий ,той сміється
Все йому в житті вдається.
Радість б`ється в нім щоднини
Це ж чудово для дитини!
🇺🇦8-А клас🇺🇦Андрушівський ліцей №1🇺🇦

21 вересня учні 8-А класу Андрушівського ліцею №1 приєдналися до флеш-мобу « Ми з України» до Міжнародного дня миру.

🇺🇦🌈Хай літають завжди журавлі,
Колоски видзвонюють налиті,
Ми за те, щоб мир був на землі
Для усіх дітей на цілім світі.🌈🇺🇦