Традиційно, як і кожного навчального року, у нашому навчальному закладі проводився Тиждень протидії булінгу. В рамках тижня з метою профілактики булінгу в учнівському середовищі практичним психологом та соціальним педагогом були проведені інтерактивні заняття, години спілкування, профілактичні бесіди, інтерв’ю-опитування, практичні заняття. Учням були цікаві такі заходи як «Правова відповідальність за булінг. Як протидіяти булінгу?», «Протидія булінгу у дитячому середовищі», «Школа не місце для булінгу». З метою профілактики кібербулінгу для старшокласників було запропоновано години спілкування «Кібербулінг: загроза ХХІ століття», «Ми проти булінгу», «Що таке булінг і як йому протидіяти”. Здобувачі освіти були ознайомлені з терміноми «булінг», «кібербулінг», правилами спілкування в колективі, способами реагування в ситуації булінгу, мали змогу збагатити свої знання про безпечне і відповідальне використання Інтернету. Учні дізналися про правову відповідальність за булінг, а також вчилися безпечно користуватися соціальними мережами та протидіяти кібербулінгу.
З 25 по 29 вересня у ліцеї пройшов тиждень протидії булінгу «СТОП булінг». Протягом тижня практичним психологом та соціальним педагогом були проведені просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування). Ліцеїсти ознайомились з інформацію про види булінгу, міри покарання, вчилися відрізняти булінг від звичайного конфлікту.
Педагогічна рада "Булінг. Протидія булінгу."
27 березня у ліцеї відбулася педагогічна рада “Булінг. Протидія булінгу”. Була проведена у формі дискусія-практикум. Це засідання мало на меті обговорення проблем виховання учнів школи та попередження випадків булінгу у шкільному житті. Про особливості виявлення булінгу серед учнів розповіла соціальний педагог ліцею.
Шкільний психолог виступила із презентацією “Попередження булінгу в освітньому закладі” та запропонувала присутнім переглянути відеофільм “Stop-bulling” з подальшим обговоренням. Члени педагогічної ради визначили заходи, які допоможуть виявити небезпечні ситуації щодо булінгу та належно реагувати на них.
Гра "Руйнівники фейків"
У сьомих класах була проведена виховна година- гра “Руйнівники міфів” присвячена проблемі булінгу. Діти відчули себе справжніми “руйнівниками фейків”.
Тренінг "Скринька довіри".
У підлітковому віці не завжди легко знайти відповіді на багато складних запитань, з якими учні стикаються щодня. Цей вік потребує особливої уваги та підтримки.
Відповідальність за Булінг.
Учні 10 класу завітали до шкільної бібліотеки та ознайомились з правовими аспектами відповідальності за булінг.
Відеолекція "Безпечне середовище"
Для запобігання булінгу і насильству у школі був проведений відеолекторій “Безпечне середовище”
Знайомимся з булінгом.
Проблема булінгу є актуальною не лише для учнів старошої школи, а й для початкової. Соціальний педагог ліцею розповів дітям про проблеми сьогодення.
Що таке кібербулінг?
Що таке кібербулінг? Які є види цькування в інтернеті? Які існують правила “безпечного інтернету”? Про це, учням Андрушівського ліцею № 1, розповіла начальниця Андрушівського бюро правової допомоги Ганна Осецька.
Стоп булінг
2 травня в 6-А класі була проведена виховна робота проблемам булінгу серед дітей під гаслом “Стоп булінг”! Ми дуже хочемо змінити ситуацію з булінгом у нашому житті, тому робимо максимум зусиль для протидії булінгу.
16 листопада "Міжнародний день ТОЛЕРАНТНОСТІ"
Толерантність – це гармонія в різноманітті!
Толерантність – шлях до миру та свободи!
Педагог організатор спільно з соціальним педагогом Оленою Володимирівною, провели виховні години націлені на закріплення знань про толерантність до всього. Діти ознайомлювались з висловами відомих людей, складали пазли, проходили тести. Метою заходу було допомогти дітям зрозуміти, що толерантне ставлення до всього збереже, врятує і спасе. Допоможе вгледіти перемогу!!!
Допоможе витримати все!!!