19 грудня учні 6-в класу показали лялькову виставу “Зимова казка” для школярів 1 та 2 класів. Під час цього дійства молодші школярі брали активну участь у рухливих іграх. Час пройшов швидко та весело.

Прикраса новорічна "Різдвяна зірка Міні Л" STAR TRADING купити в Києві ᐈ ціна в магазині світла egloshop.com

В Андрушівському ліцеї №1 пройшов тиждень безпеки руху, в якому активну участь взяв наш клас. Шестикласники цікаво провели час при вивченні теми   ” Безпека велосипедиста”. Під час квесту учні дізнались про винайдення транспортного засобу, про правила користування велосипедом, про користь велосипедних прогулянок для здоров’я. Особливу увагу приділили правилам дорожнього руху та вимоги щодо експлуатації двоколісних.
       4 жовтня наш 6-В клас їздив на екскурсію в музей природи м. Житомир. Краєзнавчий музей це місце в якому зустрічається сьогодення і минуле. Адже завжди цікаво дізнатися про часи, які вже пішли назавжди і більше ніколи не повернуться. ми з цікавістю розглядали доісторичні експонати, один з яких датований 1897 роком. проходячи по залам музею спостерігали, як вдосконалювалась людина, як розвивались її здібності і вміння. Ми дізнались про розмаїття рослинного і тваринного світу Житомирщини.
          Враження від екскурсії були дуже позитивними. Ц подорож була як пізнавальною, так і такою, що сприяла більшої згуртованості і дружбі між нами – однокласниками.

Прикраса новорічна "Різдвяна зірка Міні Л" STAR TRADING купити в Києві ᐈ  ціна в магазині світла egloshop.com